Anasayfa Kurumsal Faaliyet Alanlarımız Makina Parkı Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim      
 

Kalite Politikamız

 
okYapılaşmaya Verdiğimiz Önemi Eğitim Alışkanlıklarımızla Maksimum Düzeyde Personel Katılımı İle Kalite Yönetim Sistemimizin Sürekli İyileştirilmesini Sağlamak.
okMüşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmek.Müşteri memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak.Mevcut personeli eğiterek verimi artırmak,maliyetleri düşürmek ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymaktır.
okÇalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
okHer türlü müşteri talebi karşılayabilen,güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen sektörde öncü olan, gelişen teknolojiyi yakından takip eden,dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, dışa açık,uluslararası bir Türk firması olmaktadır.
okTedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.
okİşçilik kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır.

okDünyada hiç kimse hiçbir hizmeti daha kötü yapmadan, daha ucuz sunamaz. Bu nedenle, bir hizmetin sadece fiyatına bakmak, bazı hileleri kabul etmek demektir.

 

 

 

 

kalite politikamız
Anasayfa Site Haritası Atak Mail
 
Copyright 2000-2009 Atilla Makina Tasarım & Hosting Atak Teknoloji
 
 
 
         
  Adres : Yeni Yalı Mah. Doruk Sok. No:30 Körfez / KOCAELİ  
  Telefon : +90 262 527 28 03  
  Fax : +90 262 527 14 23  
  E-mail : info@atillamakina.com.tr